Vaše kariéra v QPD

Pojďte pracovat s námi

Rozšiřujeme tým a máme volné pozice pro šikovné projektanty i nadšené absolventy ve stavebním oboru. Pracujte na významných projektech a mějte jistotu stálé práce.
KOHO HLEDÁME

Hledáme zapálené stavaře

Projektant TZB

Nabízíme vám příležitost pracovat na velkých a jedinečných projektech, které zásadním způsobem ovlivní ráz měst a veřejného prostoru. Dostanete k dispozici špičkové nástroje a můžete přispět k technologickému zdokonalování a zefektivňování staveb.
JOB DETAILS

Projektant pozemních staveb

Nabízíme vám příležitost pracovat na velkých a jedinečných projektech, které zásadním způsobem ovlivní ráz měst a veřejného prostoru. Dostanete k dispozici špičkové nástroje a můžete přispět k technologickému zdokonalování a zefektivňování staveb.
JOB DETAILS

Projekty, na kterých se podílíme

Rezidence pekárenský dvůr 21

Rezidence Pekárenský dvůr

Několik generací Brňanů má prostor dolního Cejlu spojený s vůní čerstvého chleba. Po ukončení výroby píšeme novou historii areálu někdejších Dělnických pekáren a měníme jej na rezidenci inspirovanou úspěšnými londýnskými projekty a splňující náročná environmentální kritéria pro certifikaci BREEAM.

22_069_hcf_brixx_cam_001_aerial_60m_04_50hod_f2

Brixx Brno

V těsné blízkosti kampusu Masarykovy univerzity a Fakultní nemocnice Brno stavíme novou část města, která Brnu přinese více než 400 nových bytů, bydlení pro studenty, kanceláře, kavárny, restaurace a řadu dalších obchodů a služeb. Součástí projektu je také 11 coworkingových jednotek a soukromá poliklinika pro specializované obory lékařství.

03_ext_nárožní pohled z ul. žižkova

Rezidence Žižkova

Projekt je koncipován tak, aby sám vytvářel kvalitní prostor k životu. Díky promyšlené kompozici vzniká mezi trojicí domů klidný komunitní dvůr propojený s okolím, a přitom s velmi intimní atmosférou, kde lze nerušeně relaxovat i trávit čas s přáteli.

Aparthotel lesní stráně

Horský aparthotel Lesní stráně

Apartmány Lesní stráně budujeme na místě dříve vyhlášeného rekreačního zařízení SKI hotelu Ostružná. Unikátnost místa spolu s přísnou regulací další výstavby, činní z tohoto projektu naprosto ojedinělou investiční příležitost.

Balkon view so stafzou_rev02

Rezidence Na Mariánské cestě

Rezidenční komplex na kraji Brandýsa nad Labem přinese bydlení s akcentem nejen na kvalitu architektury, ale především na jedinečný charakter veřejného prostoru. Vznikne tak příjemné místo pro život inspirované skandinávským životním stylem, s vodní plochou v parkově upraveném vnitrobloku.

PROČ PRACOVAT V QPD

Buďte u výjimečných projektů

Nabízíme vám příležitost pracovat na velkých a jedinečných projektech, které zásadním způsobem ovlivní ráz měst a veřejného prostoru. Dostanete k dispozici špičkové nástroje a můžete přispět k technologickému zdokonalování a zefektivňování staveb.

Spolupracujte se nejlepšími architekty

Budete spolupracovat s nejlepšími architekty, můžete se spolupodílet na přípravě a realizaci jejich architektonických konceptů, inspirovat se jejich kreativitou i nápady. Díky této spolupráci budete u zrodu esteticky hodnotných, inovativních a udržitelných staveb.

Učte se od zkušených

Dáváme šanci absolventům, začínajícím projektantům a dalším mladým odborníkům. Pod vedením zkušených profesionálů u nás můžete pracovat na různorodých projektech a získat neocenitelné znalosti a dovednosti, které vám pomohou v dalším profesním růstu.

Dáme vám svobodu

Nabízíme různé formy spolupráce. Pokud preferujete stabilní zaměstnání, můžeme vám nabídnout HPP, jestliže vám vyhovuje samostatnost a podnikání, můžete se u nás uplatnit jako OSVČ. Nabízíme též brigádnické pozice pro studenty.

Benefity pro každého

Záleží nám na našich spolupracovnících, proto je u nás samozřejmostí jejich podpora formou nejrůznějších firemních benefitů. Ty zahrnují možnost pracovat na homeoffice, podporu profesního vzdělávání, stravenky a řadu dalších výhod.

VÍCE O QPD

Co o projektech říkají jejich tvůrci