Náš tým

Ing-pavel-zobac-qpd-7

Ing. Pavel Zobač

SPOLUZAKLADATEL A CEO FIRMY
Autorizovaný Inženýr pozemních staveb a 20letou praxí v oboru. Řídí firmu i veškeré procesy uvnitř, včetně všech velkých projektů. Rád ale zajde také na stavbu, osobně zkontrolovat funkčnost i veškeré důležité detaily navržených optimalizací.
Qpd-ing-ales-rimsky-bw

Ing. Aleš Římský

PROJEKTANT ELEKTRO
Inženýr s 20letou praxí v Česku i zahraničí v oblasti elektrotechniky a energetiky. Každou zakázku bere jako výzvu a možnost pro ještě lepší řešení. Jeho doménou jsou optimalizace v oblasti energetiky.
Qpd-yuriy-tsolihana-bw

Yuriy Tsolihan

PROJEKTANT TZB
Vystudoval obor Technické zařízení budov, které je také jeho specializací. Má mnoho zkušeností v oblasti realizací VZT – voda a topení i projektování TZB.
Jan-safar

Ing. Jan Šafář

KONZULTANT POZEMNÍCH STAVEB
Čerstvý absolvent Fakulty stavební na brněnské VUT. Má zkušenosti s projektováním pozemních staveb, a také přímo s praxí na stavbě. Věří, že do QPD přinese čerstvý pohled z pozice absolventa.
Veronika-biedrava-qpd-2

Veronika Biedrava

BACK OFFICE ASISTENTKA
Veronika je nenahraditelnou součástí a podporou celého týmu. Její pečlivost, odbornost a smysl pro pořádek ve všech důležitých dokumentech, fakturách a databázích, nám dává prostor soustředit se na to, co umíme nejlépe.
Barbora-halova-marketing

Barbora Hálová

OBSAHOVÝ MARKETING
Bára stojí za marketingovou strategií naší značky a komplexní tvorbou obsahu pro všechny naše sociální sítě. Její doménou je focení, psaní a tvorba videí od nápadu, až po finální verzi.